logo

Vernostný program

VERNOSTNÝ PROGRAM JE MOMENTÁLNE NEAKTÍVNY ALE USILOVNE PRACUJEME NA JEHO SPUSTENÍ :) AK CHCETE NAKÚPIŤ EŠTE VÝHODNEJŠIE, SPRAVTE NÁKUP NA WWW.GIGACOMPUTER.SK.

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE


My si vernosť vážime a aby neostalo len pri "vážení", tak máme pre vás aktívny vernostný program, vďaka ktorému môžete ušetriť dodatočných až 6%.
Rozlišujeme 4 úrovne programu.

0% zľava z koncových cienŠtandardné koncové ceny

Ak nie ste u nás registrovaný uživateľ, platia pre vás ceny ako môžete vidieť na eshope. Žiadna dodatočná zľava. To ale môžete zmeniť za 2 minúty. Stačí sa u nás registrovať
 

2% zľava z koncových cienRegistrovaný užívateľ

Ako sme spomenuli vyššie, stačí sa zaregistrovať a hneď môžete získať zľavu 2%. Ak spravíte nákup za 1000€, tak máte hněd ušetrených 20 €. Dobré, však? Chcem sa registrovať
 

 

4% zľava z koncových cienSilver užívateľ

Stačí, ak ste za posledných 90 dní nakúpili nad 350 € s DPH ( môže byť aj viac objednávok ) a získate status Silver užívateľa. Čo tým získate? 4% zľavu z koncovej ceny. To už sa naozaj oplatí.6% zľava z koncových cienGold užívateľ

Čo by ste povedali, kebyže ku našim skvelým zľavám vám z nákupu odrátame 6%? Stačí, ak ste za posledných 90 dní u nás nakúpili v hodnote 1000 € s DPH ( môže byť aj viac objednávok ). Vernosť si skutočne vážime.


Prepočítavanie prebieha každý deň a berie sa do úvahy posledných 90 dní. Ak zákazník nemá splnenú jednu z podmienok, získaná zľava bude odobraná až kým zákazník opäť nesplní jednu z uvedených podmienok.

logo

Našli sme spôsob ako vám dodávať profesionálne repasované notebooky a počítače za zlomkové ceny! ✓Záruka 2 roky ✓Servis a poradenstvo ✓Nákup na splátky ✓Rýchle doručenie. Objednajte do firmy alebo domov ešte dnes!

Adresa

BigON s.r.o.
Horná 18
97401, Banská Bystrica
Slovensko
2020 © BigON s.r.o. | prevádzkované eshop systémom Grandus od spoločnosti For Best Clients, s.r.o.