Typy produktov

  Typy produktov

  Nový: 
  Jedná sa o nový tovar pochádzajúci z medzinárodnej distribúcie tak, aby bol pre zákazníka čo najvýhodnejší.

  Predvádzací: 
  Jedná sa o produkty, ktoré pochádzajú zo špeciálneho programu jednotlivých výrobcov HP, Lenovo, Asus alebo Dell. V rámci tohto programu výrobcovia ponúkajú produkty, ktoré použili na prezentačné účely na rôznych akciách po celom svete. V rámci tohto predajného kanála sa predávajú aj kusy vrátené v rámci 14 dňovej lehoty priamo výrobcovi, ktorý ich skontroloval a opäť vrátil do predaja. Tak isto v rámci predaja sa tento predajný kanál používa na predaj veľkých skladových zásob distribútorov po celom svete. Na tieto produkty je vždy plná továrenská záruka priamo v servisných strediskách výrobcu. Nevýhoda týchto produktov je v množstve tovaru, ktorý je dostupný a bohužiaľ vždy je skladová dostupnosť obmedzená. Nie je možné v prípade vypredania konkrétneho modelu ho doobjednať, môžeme ale nájsť vhodnú alternatívu.
   
  Obnovený: 

  Jedná sa o jedinečné kúsky tej najkvalitnejšej techniky na trhu, tieto produkty pochádzajú z výkupu z veľkých zahraničných spoločností, ktoré ich používali v rámci operatívneho lízingu (forma prenájmu výpočtovej techniky). Tieto produkty boli skontrolované a vyčistené. Pokiaľ bolo potrebné, boli chybné diely vymenené a keď prešli testami vrátené do predaja. Veľká výhoda je, že firmy, ktoré si túto techniku kupujú, si zakladajú na kvalite a teda si vždy vyberajú top techniku, ktorá je dostupná na trhu. Medzi tieto produkty sa nikdy nedostanú multimediálne, a teda menej kvalitné produkty. Životnosť týchto produktov je vďaka zaradeniu do najvyššej kategórie ďaleko vyššia, keďže sú pri výrobe použité tie najkvalitnejšie komponenty dostupné na trhu.
   

  Triedy produktov v kategórii obnovené: 
   

  • A kategória (Obnovené)
   Najkvalitnejšie produkty iba s minimálnymi známkami používania. Zariadenie v 100 % technickom stave. Zariadenia nemajú žiadne funkčné obmedzenia. 
    
  • A- kategória (Obnovené)
   Stredná kvalita produktov za najvýhodnejšiu cenu v pomere ku kvalite s pár škrabancami na tele zariadení. Zariadenia v 100 % technickom stave, jedná sa iba o vizuálny rozdiel oproti A kategórii. Pokiaľ je produkt kvalitatívne v tejto kategórii, ale má iba nefunkčnú batériu, je to u neho uvedené a zohľadnené v cene tak, aby bolo výhodné zakúpiť novú batériu.
    
  • B kategória (Obnovené) 
   Produkty za najlepšiu cenu s malými alebo väčšími funkčnými obmedzeniami. Môžu mať praskliny na tele alebo šmuhy na displeji. Často sa môže stať, že majú nefunkčné batérie. Veľmi zaujímavá kategória pre ľudí, ktorí chcú maximálne ušetriť a vedia používať zariadenia s malými obmedzeniami (napr. ho nie je možné preniesť kvôli nefunkčnej batérii).