Nový tovar

Označenie pre všetky nové produkty zo štandardnej distribúcie v rámci celého sveta 


Predvádzací

Tento typ sortimentu predstavuje v rámci použitého tovaru jedinečnú alternatívu k novým produktom. Tým, že sa jedná hlavne o nevypredané skladové zásoby výrobcu, predvádzacie, marketingové či krátkodobo použité kusy, vždy dostanete to najlepšie z aktuálneho svetového trhu za zlomok ceny nového tovaru. Na zariadeniach sa môžu vyskytovať menšie kozmetické vady, ktoré ale samozrejme neovplyvňujú funkčnosť zariadenia. Veľmi často môžete využívať plné, či skrátené továrenské záruky výrobcu, rovnako ako aj nadštandardný servis Gigacomputeru. 

Obnovený

Výborná voľba pre všetkých zákazníkov, ktorí uprednostňujú jedinečnú exkluzivitu TOP manažérskej použitej výpočtovej techniky za bezkonkurenčné, výpredajové ceny. Tieto produkty väčšinou pochádzajú z operatívnych leasingov, či odkupov z veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú profesionálnou obnovou, ktorý vykonáva priamo výrobca zariadenia. V rámci tejto obnovy je zaručená maximálna kvalita a následná kontrola výrobku, ktorú môžeme ponúknuť vďaka nadštandardným vzťahom s výrobcami. Obnova nie je vykonávaná na batérie, ktoré sa považujú za spotrebný tovar a preto zostávajú pôvodné. Tieto kusy môžu mať povrchové poškodenie zodpovedajúce pravidelnému používaniu, chýbajúce zálepky portov, či kozmetické defekty. Toto ale v žiadnej miere neovplyvňuje fukčnosť zariadení. 
 

Výpredaj

Špeciálna kategória určená pre všetkých používateľov, ktorí chcú využiť extrémne zľavy a získať tak svoje zariadenie za skutočné dumpingové (likvidačné) ceny. V rámci tejto kategórie môžete nájsť špeciálne akcie, zariadenia určené k jednostranne zameraným výpredajom s jasne definovaným obmedzením, vadou alebo kozmetickým defektom. Kategória výpredaj sa niekedy označuje aj ako "B-kategória"

Upozornenie:

Ovládače na CD alebo DVD nie sú súčasťou balenia. Sú vždy k dispozícii na stiahnutie z internetu priamo na stránkach výrobcu daného produktu (pre príslušný operačný systém podporovaný výrobcom).
 
Vzhľadom k tomu, že sme priamymi dovozcami výpočtovej techniky do SR zo zahraničia, notebooky nemusia mať slovenskú klávesnicu (tzn. chýba diakritika)! Rovnako tak môžu mať notebooky a počítače operačný systém v cudzom jazyku a tento systém, vrátane doplnkového softvéru nemusí byť úplne nainštalovaný! U obnovených kusoch môže vzniknúť odchýlka v obsahu príslušenstva notebookov a počítačov oproti tomu, čo je uvedené na stránkach výrobcu.


A kategória (Obnovený)
Výborná voľba pre všetkých zákazníkov, ktorí uprednostňujú jedinečnú exkluzivitu TOP manažérskej použitej výpočtovej techniky za bezkonkurenčné zostatkové ceny. Tieto produkty väčšinou pochádzajú z operatívnych leasingov, či odkupov z veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú profesionálnou obnovou, ktorý vykonáva priamo výrobca zariadenia. V rámci tejto obnovy je zaručená maximálna kvalita a následná kontrola výrobku, ktorú môžeme ponúknuť vďaka nadštandardným vzťahom s výrobcami. Obnova nie je vykonávaná na batérie, ktoré sa považujú za spotrebný tovar a preto zostávajú pôvodné. Tieto kusy môžu mať povrchové poškodenie zodpovedajúce pravidelnému používaniu, chýbajúce záslepky portov, či veľmi malé kozmetické defekty. Toto ale v žiadnej miere neovplyvňuje funkčnosť zariadení. 

Notebook: 
Displej 100% stav bez chybných pixelov alebo škrabancov tak isto bez šmúh
Kryt displeja známky iba bežného použitia žiadne hlboké škrabance úplne bez prasklín
Klávesnica iba jemné známky použitie nie je „vyleštená“ má viditeľné všetky písmená
Spodný kryt iba známky bežného použitia žiadne veľké škrabance ani rýh bez úplne bez prasklín
Porty všetky porty plne funkčné a na svojom mieste
Mechanika plne funkčná
Batéria vydrží viac ako 30 minút
Webkamera keď obsahuje plne funkčná

PC: 
Iba veľmi jemné známky použitia všetky plasty a záslepky kompletné
Plasty nezlomené 
Mechanika na svojom mieste
Porty všetky funkčné a na svojom mieste


LCD:
Všetky pixely v poriadku
Bez šmúh a škrabancov na panely
Plasty bez všetkých škrabancov iba jemné a malé škrabance


A- kategória (Obnovený)

Výborná voľba pre všetkých zákazníkov, ktorí uprednostňujú jedinečnú exkluzivitu TOP manažérskej použitej výpočtovej techniky za bezkonkurenčné zostatkové ceny. Tieto produkty väčšinou pochádzajú z operatívnych leasingov, či odkupov z veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú profesionálnou obnovou, ktorý vykonáva priamo výrobca zariadenia. V rámci tejto obnovy je zaručená maximálna kvalita a následná kontrola výrobku, ktorú môžeme ponúknuť vďaka nadštandardným vzťahom s výrobcami. Obnova nie je vykonávaná na batérie, ktoré sa považujú za spotrebný tovar a preto zostávajú pôvodné. Tieto kusy majú povrchové poškodenie. Chýbajúce záslepky portov, či väčšie kozmetické defekty. Toto ale v žiadnej miere neovplyvňuje funkčnosť zariadení. 

Notebook: 
Displej 90% stav pár chybných pixelov alebo škrabancov bez bielych miest na displeji
Kryt displeja známky väčšieho použitia iba škrabance úplne bez prasklín
Klávesnica väčšie známky použitia môže byť vyleštená viditeľné všetky písmená
Spodný kryt iba väčšie škrabance alebo odreniny môže byť prehnutý nie iba malé praskliny
Porty všetky porty plne funkčné a na svojom mieste
Mechanika plne funkčná
Notebook sa zapne na batérii
Webkamera keď obsahuje plne funkčná

PC: 
Chýbajúce plastové časti alebo záslepky 
Plasty iba mierne zlomene 
Mechanika na svojom mieste
Porty všetky funkčné a na svojom mieste


LCD:
Pár chybných pixelov 
Bez šmúh na displeji väčšie škrabance okolo displeja


B kategória (Obnovený)
Výborná voľba pre všetkých zákazníkov, ktorí uprednostňujú jedinečnú exkluzivitu TOP manažérskej použitej výpočtovej techniky za bezkonkurenčné zostatkové ceny. Tieto produkty väčšinou pochádzajú z operatívnych leasingov, či odkupov z veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú profesionálnou obnovou, ktorý vykonáva priamo výrobca zariadenia. V rámci tejto obnovy je zaručená maximálna kvalita a následná kontrola výrobku, ktorú môžeme ponúknuť vďaka nadštandardným vzťahom s výrobcami. Obnova nie je vykonávaná na batérie a tie sú nefunkčné, ktoré sa považujú za spotrebný tovar a preto zostávajú pôvodné. Tieto kusy majú väčšie povrchové poškodenie. Chýbajúce záslepky portov, či veľké kozmetické defekty. Toto ale v žiadnej miere neovplyvňuje funkčnosť zariadení. 

Notebook: 
Displej 60% stav chybne pixely, šmuhy (biele miesta)
Prasklina na kryte 
Klávesnica väčšie známky použitia a chýbajúce písmená je značné vyleštená
Odreniny a praskliny prípadne celé chýbajúce miesta
Vylomené porty, nefunkčné porty, chýbajúce záslepky
Mechanika nemusí byť aj keď ju má mať
Mŕtva batéria
Webkamera keď obsahuje plne funkčná

PC: 
Chýbajúce plasty, zlomené plasty veľké odreniny
Mechanika nie je osadená nemá záslepku mechaniky
Porty vylomené pripadne niektoré nefunkčné

LCD:
Väčší počet pixelov nefunkčných
Šmuhy na displeji a biele miesta