logo

Referencie

BIGON 96% spokojnosť zákazníkov

Sme radi, že pozitívnych spätných väzieb a referencií na našu adresu pribúda. 96 zákazníkov zo 100 je s nami absolútne spokojných, čo je pri predaji obnovenej techniky nádherné čislo ( zdroj: Heureka ). Preto prinášame najmä tie pozitívne ohlasy na nás, ale príjmeme aj konštruktívnu kritiku :)


Ján Gordulič

"Po Thinkpade som pokukoval už dlho, ale nestálo mi to za tak obrovskú investíciu. 
Až kým som neobjavil chalanov z Bigon. 
Cena bola rádovo desiatky percent nižšia, ako cena nového počítača. 
Okamžite som objednával a od momentu odoslania objednávky do dodania neprebehli ani tri celé dni. Odpadol som.
Počítač vyzerá úplne ako nový, funguje perfektne teraz už viem, kde budem kupovať ďalšie."


Overený zákazník GIGACOMPUTER SOMO: oplatí sa, načo nové a drahšie....je to to isté a lacné.Overený zákazník GIGACOMPUTER Marta: tento nákup bol druhý v tomto roku, nakoľko je spokojnosť aj s výrobkom aj s rýchlosťou doručenia. V prípade otázok mi bola zaslaná okamžitá odpoveď.Overený zákazník GIGACOMPUTER Overený zákazník: Dostal som dobre referencie od znameho, preto som sa rozhodol kupovat vo Vasej firme. Takisto cena a parametre daneho notebooku ma presvedcili o jeho kupe. Tento obchod by som urcite odporucal aj svojim znamym.
 

Overený zákazník GIGACOMPUTER Eugen: Zaujala ma slušná cena za výborné parametre, doba dodania bola perfektná. Odporúčam.

 


Overený zákazník GIGACOMPUTER Lenka: Veľmi milý, ústretový prístup k zákazníkovi, ochota splniť mimoriadne požiadavky a rýchle vybavenie objednávky

 


Overený zákazník GIGACOMPUTER Johny: Vyskytla sa drobná nezrovnalosť pri dodaní tovaru. Zo strany obchodu bola ochotná komunikácia a snaha problém riešiť. Zatiaľ čakám na vybavenie. Myslím však, že bude všetko v poriadku. Už mám vyhliadnutý aj ďalší tovar z tohto obchodu.

logo

Našli sme spôsob ako vám dodávať profesionálne repasované notebooky a počítače za zlomkové ceny! ✓Záruka 2 roky ✓Servis a poradenstvo ✓Nákup na splátky ✓Rýchle doručenie. Objednajte do firmy alebo domov ešte dnes!

Adresa

BigON s.r.o.
Horná 18
97401, Banská Bystrica
Slovensko
2020 © BigON s.r.o. | prevádzkované eshop systémom Grandus od spoločnosti For Best Clients, s.r.o.