logo

Lenovo ThinkPad

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lenovo logo

 

NADŠTANDARDNÝ VÝKON, LEGENDÁRNA SPOĽAHLIVOSŤ. Dôvodom legendárnej spoľahlivosti notebookov ThinkPad je testovanie podľa vojenských štandardov v extrémnych podmienkach – naše notebooky zvládnu viac ako len bežné požiadavky každodenného dňa. Ocenená, presná klávesnica s renomovaným červeným polohovacím zariadením TrackPoint®, viacdotykový touchpad, ergonomické klávesy a pohodlné multimediálne tlačidlá zaručujú vysoký komfort. 

 

Zariadenie ThinkPad bolo na vrchole hory Everest, v hlbinách oceánu a dažďových pralesoch. NASA prijala ThinkPad na Medzinárodnú vesmírnu stanicu a vesmírnu stanicu Mir. Je dokonca aj v stálej zbierke v Múzeu moderného umenia v NY. Niet teda divu, že sa predalo viac ako 100 miliónov týchto spoľahlivých zariadení - čiastočne aj vďaka verným zákazníkom radu T. 

 

Lenovo ThinkPad T480 open 180 degrees, floating in the air, angled right to show side ports 

 

Využite svoj potenciál

 

Či už potrebujete rýchle načítanie súborov alebo spustenie systému za niekoľko sekúnd, rad ThinkPad vám to umožní. Pohodlné bočné dokovania na našich najnovších modeloch vám umožní pripojiť monitory, reproduktory a ďalšie zariadenia, bez toho aby ste museli pridať hmotnosť alebo zväčšiť hrúbku. 

 

 

logo

Našli sme spôsob ako vám dodávať profesionálne repasované notebooky a počítače za zlomkové ceny! ✓Záruka 2 roky ✓Servis a poradenstvo ✓Nákup na splátky ✓Rýchle doručenie. Objednajte do firmy alebo domov ešte dnes!

Adresa

BigON s.r.o.
Horná 18
97401, Banská Bystrica
Slovensko
2020 © BigON s.r.o. | prevádzkované eshop systémom Grandus od spoločnosti For Best Clients, s.r.o.