Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lenovo logo

 

NADŠTANDARDNÝ VÝKON, LEGENDÁRNA SPOĽAHLIVOSŤ. Dôvodom legendárnej spoľahlivosti notebookov ThinkPad je testovanie podľa vojenských štandardov v extrémnych podmienkach – naše notebooky zvládnu viac ako len bežné požiadavky každodenného dňa. Ocenená, presná klávesnica s renomovaným červeným polohovacím zariadením TrackPoint®, viacdotykový touchpad, ergonomické klávesy a pohodlné multimediálne tlačidlá zaručujú vysoký komfort. 

 

Zariadenie ThinkPad bolo na vrchole hory Everest, v hlbinách oceánu a dažďových pralesoch. NASA prijala ThinkPad na Medzinárodnú vesmírnu stanicu a vesmírnu stanicu Mir. Je dokonca aj v stálej zbierke v Múzeu moderného umenia v NY. Niet teda divu, že sa predalo viac ako 100 miliónov týchto spoľahlivých zariadení - čiastočne aj vďaka verným zákazníkom radu T. 

 

Lenovo ThinkPad T480 open 180 degrees, floating in the air, angled right to show side ports 

 

Využite svoj potenciál

 

Či už potrebujete rýchle načítanie súborov alebo spustenie systému za niekoľko sekúnd, rad ThinkPad vám to umožní. Pohodlné bočné dokovania na našich najnovších modeloch vám umožní pripojiť monitory, reproduktory a ďalšie zariadenia, bez toho aby ste museli pridať hmotnosť alebo zväčšiť hrúbku.