Výborný spoločník na každodennú prácu aj zábavu

 

Praktický notebook HP ProBook v úhľadnom šasi s jemným povrchom brúseného hliníka je predurčený na všetky typy bežných činností. Vďaka 15,6" displeju je ideálnou voľbou na sledovanie filmov, hranie hier či prácu s viacerými oknami naraz. Notebook je obdarený aj veľkým multidotykovým touchpadom, ktorý zabezpečí jednoduchšie ovládanie. 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hp probook png

 

Nová generácia procesorov prichádza

Vo vnútri notebooku HP ProBook výkonný procesor Intel Core. Hlavnými výhodami je nízka spotreba, ktorá pozitívne ovplyvňuje čas výdrže batérie bez nutnosti elektrického napájania. Na rýchly chod notebooku je prichystaná kombinácia diskov SSD a HDD. Dáta si môžete zálohovať pomocou čítačky kariet. 

 

Jednoduchá a bezproblémová konektivita

Čo sa týka konektivity,  notebook zabezpečí všetko, na čo si len spomeniete. Chcete si pustiť film či seriál na televízii v obývačke? Využite výstup HDMI, s ktorým je prenesenie obrazu medzi notebookom a televíziou hračkou.

Ostatné periférie môžu využívať napríklad vysokorýchlostné USB 3.0 porty. Samozrejmosťou je aj bezdrôtová technológia WiFi a Bluetooth. 

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hp probook png

 

 

Bezpečnosť nadovšetko

Na lepšiu ochranu pred dnešnými hrozbami máte k dispozícii napríklad HP Security Manager či možnosť šifrovania dát, ktoré sú uložené na vašom disku. Výborné zabezpečenie je aj pomocou čítačky odtlačkov prstov alebo čipu TPM 2.0, ktorý má na starosti šifrovanie dôležitých dát pomocou šifrovacích kľúčov a zámok Kensington, ktorý zaručí aj fyzickú bezpečnosť.