Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HP elitebook logo 

 

 

Notebooky HP rady EliteBook sa pýša elegantným dizajnom, atraktívnou výbavou a vysokým výkonom. Poskytne všetky potrebné funkcie mobilnej kancelárie. EliteBook je navrhnutý pre rýchlu prácu v najrôznejších kancelárskych aj internetových aplikáciách. 

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HP Elitebook png

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HP Elitebook png

Bohatá história

 

Spoločnosť Hawlett-Packard bola založená v neľahkej dobe Veľkej hospodárskej krízy. Zakladateľmi bola dvojica priateľov, ktorých meno spoločnosť dodnes hrdo nesie. Svoje podnikanie započali v nenápadnej garáži neďaleko mesta Palo Alto. Tá je dnes štátnou pamiatkou Kalifornie. Úspech HP nespočíval v kopírovaní už existujúceho, ale v schopnosti a odvahe prísť s niečím novým.

 

Prvým komerčným triumfom bol audiooscilátor, ktorý svojou kvalitou prekonal všetku konkurenciu a navyše sa predával za štvrtinovú cenu. Legendou svojho oboru sa HP stal roku 1968 zásluhou prvého hromadne vyrábaného stolného počítača – stolného kalkulátora. V súčasnosti spoločnosť vyrába predovšetkým produkty spojené s výpočtovou technikou – počítačmi a notebookmi počnúc, tlačiarňami, skenermi, digitálnymi fotoaparátmi, servermi a v neposlednom rade kalkulátormi, ktoré jej priniesli dodnes nevyhasnutú slávu, končiac.