logo

BLACK FRIDAY

 

Tento rok sa u nás akcia Black Friday začína už v pondelok 25. 11. a bude nabitá super mašinami za brutálne ceny.

 

Iba vy máte teraz exkluzívnu možnosť vybrať si z ponuky medzi prvými. Dávame vám túto šancu, pretože po skúsenostiach z minulých rokov sa tie najlepšie ponuky veľmi rýchlo vypredali. 

 

Je to úplne jednoduché: vyplňte v políčku nižšie vašu e-mailovú adresu a už v nedeľu 24. 11. obdržíte našu špeciálnu VIP BLACK FRIDAY ponuku s tými najšialenejšími zľavami. POZOR: počet kusov je limitovaný, preto neriskujte, že práve váš vybraný produkt bude vypredaný a prihláste sa ešte dnes!

 

A toto je malá ochutnávka našej ponuky BLACK FRIDAY.  Pripravte sa na veľké sústo a v nedeľu 24.11.2019 sledujte svoju emailovú schránku.

 

 

CHCEM SI VYBRAŤ MEDZI PRVÝMI

  • Vaše osobné údaje (e-mailová adresa ) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zásady ochrany osobných údajov
logo

Našli sme spôsob ako vám dodávať profesionálne repasované notebooky a počítače za zlomkové ceny! ✓Záruka 2 roky ✓Servis a poradenstvo ✓Nákup na splátky ✓Rýchle doručenie. Objednajte do firmy alebo domov ešte dnes!

Adresa

BigON s.r.o.
Horná 18
97401, Banská Bystrica
Slovensko
2020 © BigON s.r.o. | prevádzkované eshop systémom Grandus od spoločnosti For Best Clients, s.r.o.