Black Friday

Tradícia Black Friday, teda veľkých zliav v obchodoch po americkom dni vďakyvzdania sa už udomácnila aj u nás, no kľudne by sme ho mohli nazvať Black week, pretože aj my s ním začíname už pár dní pred pravým čiernym piatkom, ktorý tento rok pripadol na 24. novembra.

Vybrali sme pre Vás exkluzívne produkty, ktoré sa aj v minulosti tešili Vašej pozornosti a teraz Vám ich prinášame v duchu tejto tradície s tými najbrutálnejšími zľavami, aké u nás môžete zažiť iba tento víkend

Týmto sa Vám chceme poďakovať za Vašu priazeň v roku 2017 a zároveň spoločne slávnostne odštartovať predvianočné nákupy za ceny, na aké ste v tomto čase už u nás zvyknutí. 

 

CHCEM SI VYBRAŤ MEDZI PRVÝMI

Formulář byl odeslán, děkujeme.

 

Prvý krát však môžete na tomto sviatku získať dvakrát viac.

K veľkej zľave Vám pribudne aj možnosť vyhrávať zaujímavé ceny v našich špeciálnych súťažiach, ktoré budú prebiehať LEN na Facebooku. Viac sa dozviete v pravý čas.

Tu je mala ochutnávka ponuky Black Friday:

Tieto ceny budu aktivovane 24.11.2017 o 9:00, ak chcete mať VIP výhodu zadajte svoj email ( poličko vyššie) a tieto ceny Vám pošleme už zajtra 23.11.2017. Počet kusov je obmedzený a preto neriskujte že bude SPRÁVNY PRODUKT PRE VÁS vypredaný!! Ak chceš ako prvý zľavy, prihlas sa teraz.