BigON benefity

  BigON benefity

  Predstavujeme vám benefity BigON, ktoré uľahčujú a spríjemňujú výber tovaru a nákup. Nakupovanie profesionálne obnovenej výpočtovej techniky nebolo nikdy jednoduchšie.

   

  Záruka 2 roky
  Kto vám v dnešnej dobe dá záruku 24 mesiacov na použitý tovar? My áno. Pri niektorých modeloch je záručná doba až 36 mesiacov. Máte tak istotu, že čokoľvek by sa stalo, môžete tovar reklamovať a my vám ho zoservisujeme. Toto vám nikto na bazároch neponúkne

   

  Na trhu už od roku 2006
  Pôsobíme na trhu už od roku 2006 a patríme medzi najstarších predajcov obnovenej techniky na Slovensku. Za tie roky sme vybavili desaťtisíce objednávok a ušetrili zákazníkov státisíce eur produktami so zľavami až do 78%.
   

   

  Garancia 14 dní vrátenia tovaru
  Nevyhovuje vám objednaný tovar? U nás ho môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. My vám pošleme peniaze naspäť alebo vyberieme pre vás niečo vhodnejšie. 

   

  Stabilná podpora
  Skúsení predajcovia na predajni a na chate vám vždy poradia. Ich skúsenosti a poznatky vám pomôžu pri výbere toho najlepšieho počítača alebo notebooku. Máte viacero spôsobov, ako si nechať poradiť:
  - návšteva kamennej predajne na Hornej 18 v Banskej Bystrici
  - chat v pravom dolnom rohu, ktorý je zapnutý aj cez víkendy
  - mailom alebo telefonicky na kontaktoch uvedených tu.
   

   

  Nákup na splátky
  Uvedomujeme si, že nákup počítača nie je lacná záležitosť, preto máte možnosť zobrať tovar na splátky cez Quatro. Často bývajú akcie ako "Splátky bez navýšenia", kde nepreplatíte ani cent navyše a zaplatíte len cenu tovaru. O týchto novinkách informujeme našich zákazníkov na našom Facebooku alebo v newslettri, tak sa kľudne pridajte, aby vám nič podstatné neuniklo.
   

   

  Rýchle doručenie
  Priemerný čas doručenia tovaru od momentu objednávky je 1,7 dňa. Ak si tovar objednáte v pracovný deň do 14.00, tak na druhý deň vám volá kuriér s vašim tovarom. Kuriérske služby zabezpečujeme v spolupráci s UPS

   

  Tovar na sklade
  U nás sa vám nemôže stať, že objednáte tovar a napíšeme vám, že tovar musíme doniesť z druhého skladu alebo od dodávateľa. Aj z tohto dôvodu máme dobu doručenia takú krátku. 

   

  Kamenná predajňa
  Radi si tovar pred kúpou pozriete, popýtate sa priamo na detaily alebo si ho vyskúšate? Máme riešenie aj pre vás. Je ním naša kamenná predajňa, kde vám ochotne poriadia kolegovia Michal, Daniel alebo Tomáš. Samozrejmosťou je bezplatné parkovisko priamo pred predajňou. Nájdete nás na Hornej 18 v Banskej Bystrici

   

  Zľavy až 78%
  Našli sme spôsob, ako dodávať profesionálne obnovenú výpočtovú techniku za zlomok jej pôvodnej ceny. Každý počítač, ktorý sa dostane do predaja, je 2x skontrolovaný. Prvý krát priamo u výrobcu a v našom servisnom stredisku robíme opakované kontroly, aby sme vám mohli poskytnúť tovar špičkovej kvality.